Jsme tu pro vás každý pracovní den (7:00 - 20:00) online, emailem i telefonicky.

Blog

5 důvodů, proč neposílat elektronické vánoční a novoroční pozdravy
Rychlá doba přináší i rychlá řešení. Při každodenním honění se za povinnostmi si věci často zjednodušujeme. Může to však být i na škodu věci. Na Vánoce posíláme vánoční pozdravy, při kterých se většina z nás už uchýlila k jejich modernější verzi, elektronickým pozdravům. Ano, jsou levnější, rychlejší a graficky často velmi hezky zpracované.
Boříme mýty o digitálním tisku!
Kolem tisku jako takové se šíří různé řeči. Někdo je zastáncem digitální technologie, někdo tvrdí, že ofsetový tisk je nesrovnatelně kvalitnější. Rozhodli jsme se dát tyto mýty na správnou míru!
Zvyšujeme spolehlivost dodání!
ExpressPrint většinou navštěvujete jako zákazníci na poslední chvíli. Potřebujete své tiskoviny co nejrychleji a bez jakéhokoliv zaváhání. Co však v případě, že nastane nějaká porucha?
Zákazníci Vás vnímají jen tak, jak se prezentujete
Znáte to, podnikáte už léta, ale stále Vaše značka nemá pořádně renomé, vnímají Vás jen jako malého živnostníka nebo firmu. Jak to však změnit?
Jak naše samolepky podpořili značku PartyKýbl.cz
Je mnoho způsobů jak využít samolepky. Ukážeme vám jak naše nálepky šikovně použila firma PartyKýbl.cz na zvýšení brandingu!
Plakáty - 30 inspirativních letních plakátů
Letní sezóna plná slunce, pohody, vody a zábavy. Jak by měly vypadat plakáty v létě? Inspirujte se našim výběrem!
Obálky - jako svatební oznámení vyšperkovat ještě víc?
Kreativní svatební obálky. Proč ne? Správně zvolená svatební obálka vyšperkuje svatební oznámení. Kterou si tedy vybrat?
Podrobný rozpočet svatby - kolik si našetřit?
Znáte to, jste mladí, zamilovaní a chcete se vzít. Celá tato "sranda" ale něco stojí. Mnoho mladých netuší, kolik si na to třeba připravit peněz. Rozhodli jsme se pro Vás proto zhotovit vzorový svatební rozpočet. Poradila nám svatebniagentka.cz Jana Hanzelková Kubáčová.
Vizitky pro fotografy a foto studia
Připravili jsme inspirace pro vizitky pro fotografy, foto studia. Kreativní nápady vizitek pro samostatné fotografy i fotoateliéry.
Vizitky pro kadeřnice, vizážistky a salony krásy
Připravili jsme inspirace pro vizitky pro kadeřnice, vizážistky a salony krásy. Kreativní nápady vizitek pro služby související s krásou.