O nás

Názov
Projects, s.r.o.,Organizační složka - Expressprint
Rok založení
2006
29 209 234
DIČ
CZ 292 092 234

Náš tím

Co o nás říkají naši zákazníci

Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
100%
S obchodem mám výbornou zkušenost. Naše vizitky byly nestandardní a firma vše výborně zvládla. Oceňuji také vynikající komunikaci.
100%
Po té co jsem online objednal a zaslal "návrh" a jelikož nemám grafický um bylo to prostě příšerné. Objednávku jsem dělal v sobotu ráno. Ještě téhož dne mě kontaktoval ExpressPrint grafik. Velice otevřené a příjemné jednání snažil se jakkoliv pomoct. Popsal jsem mu do emailu jak bych si to představoval a druhý den ráno už byl návrh připraven na schválení do tisku. Když jsem porovnal to co jsem tam zaslal a jak to grafik upravil ..... no za mě veliká spokojenost. Pak stačilo dát schválit a ještě ten den to bylo odesláno a druhý den jsem to měl doma krásně zabalené a hotové. Určitě využiji i příště. A chtělo by to více takových společností s tímto přístupem.
100%
Ano, ExpressPrint není nejlevnější výrobce, pokud potřebujete pár vizitek, nebo třeba jedno razítko. Ale věřte mi, že těch pár korun, které utratíte navíc se vám bohatě vyplatí...
100%
Vše je srozumitelné, jasné a rychlé.
80%
jsem spokojená

Záruka serióznosti

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze nebo obratem vyhotovíme upravené tiskoviny. Garance platí na všechny druhy tiskovin do 3500 kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební vzorek zdarma.

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Oveřeno zákazníky. V každém okamžiku vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Jak to u nás vypadá

Naše reference