O nás

Názov
Projects, s.r.o.,Organizační složka - Expressprint
Rok založení
2006
29 209 234
DIČ
CZ 292 092 234

Náš tím

Co o nás říkají naši zákazníci

prod-pricecalc-submit
Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
100%
Rychlost, kvalita a cena.
100%
Nechávali jsme si vytisknout etikety na víno na svatbu. Aktivně se s námi spojili s tím, že náš návrh by vytištěný nevypadal dobře. Pomohli nám sehnat podklady s vyšším rozlišením. Výsledek vypadá skvěle, za celou pomoc s návrhem ani nechtěli žádný příplatek. Perfektní zkušenost, opravdu doporučuji.
100%
Objednávali jsme si narychlo samolepky na akci. Grafička nám návrh upravila a opravila do tisku. Na rychlo je nám dodali a poslali. Samolepky se z prvního pohledu zdáli „málo lepící“ ale zdání klamalo. Vydrželi celou akci. Obchod za celý tým vřele doporučujeme.
100%
Rychlá komunikace a rychlé zpracování...100% jsem zde neobjednával zboží naposledy.
100%
Potřebovala jsem kvalitní visačky, proto jsem šla sem (mám už od nich vizitky). A i tentokrát velká spokojenost! Zkoukli můj návrh, celý ho předělali podle mých představ (děkuji paní grafičce za trpělivost) a kvalitně vytiskli. Visačky jsem měla včas a jsou nádherné. Děkuji!

Záruka serióznosti

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze nebo obratem vyhotovíme upravené tiskoviny. Garance platí na všechny druhy tiskovin do 3500 kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební vzorek zdarma.

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Oveřeno zákazníky. V každém okamžiku vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Jak to u nás vypadá

Naše reference