O nás

Názov
Projects, s.r.o.,Organizační složka - Expressprint
Rok založení
2006
29 209 234
DIČ
CZ 292 092 234

Náš tím

Co o nás říkají naši zákazníci

Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
90%
Zkoušel jsem zde objednat poprvé vizitky. Sám jsem si je na jejich webu navrhl, ale neodhadl jsem správně poměr velikosti, a tak mi přišly vizitky s velmi drobným písmem, prakticky nepoužitelné. Sice to mohli zhodnotit jako chybnou objednávku a ujistit se, zda to drobné písmo není omyl, ale byla to vesměs moje chyba, takže jsem nemohl nic namítat. Tak jsem je jen s touto informací kontaktoval a vyšli mi velmi vstříc. Vizitky mi dodali nové, již ve správné velikosti a já platil jen dopravu. Za to velký dík a cením si jejich přístupu. Příště si od nich nechám rovnou udělat korekci návrhu, kterou nabízí zdarma a podobnému problému se vyhnu.
100%
rychlé vyřízení skvělá reakce na stížnost
100%
vše proběhlo velmi rychle včetně dodání, grafik v ceně, i když jsem zvolila "obyčejné" vizitky, jsou velmi kvalitní
100%
Obchod doporučuji! Před tiskem vizitek mi byl poslán náhled k odsouhlasení, kde byla chyba, ale bleskově jsme se domluvili na opravě. Vizitky přišly v pořádku a pěkně zabalené.
90%
Doba dodání byla více než 48 hodin (vstup byla naskenovaná vizitka v pdf - bylo nutno kreslit znovu).

Záruka serióznosti

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze nebo obratem vyhotovíme upravené tiskoviny. Garance platí na všechny druhy tiskovin do 3500 kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební vzorek zdarma.

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heuréka Oveřeno zákazníky. V každém okamžiku vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Jak to u nás vypadá

Naše reference