Kalkulačka ceny - Hlavičkové papíry

Rozmer a ohyb
A4
Tisk
Počet

Jak můžete ušetrit?

Při objednávce:

0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Při objednávce nad 2000 kč s DPH máte od nás dopravu kurýrem po celé České republice zdarma!

Finalizace
Cena s DPH
0
(0 Kč/ks)
0 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Ceny aktualizované 0

Kancelářsky premium (0.1mm / 80g/m²)

Někdo by možná řekl, že se jedná o běžný kancelářský papír, ale na tomto papíře mnohem lépe vyniknou barevné detaily a má velmi hladký povrch, což udělá i z obyčejných dokumentů prémiovou, ale cenově dostupnou záležitost.

Tloušťka: 10mm / 100ks
Struktura: Hladká nelakovaná
Použití: Interiér
Typ: Klasický
Barva: Bílá

Kancelářsky premium (0.12mm / 100g/m²)

O něco tlustší než standardní kancelářský papír. Navíc díky kvalitnímu zpracování na papíře mnohem lépe vyniknou barevné detaily a má velmi hladký povrch. To udělá i z obyčejných dokumentů prémiovou, no cenově dostupnou záležitost.

Tloušťka:
Struktura: Hladká nelakovaná
Použití: Interiér
Typ: Klasický
Barva: Bílá

Přírodní (0.11mm / 80g/m²)

Papír přírodní barvy ohleduplný k životnímu prostředí. Při výrobě papíru nebylo použito chemické bělení (tzv. TCF), čímž si papír zachovává přirozenou dřevitou barvu a zároveň nemá zásadní dopad na životní prostředí. Papír je vhodný pro tisk knih, dokumentů nebo hlavičkových papírů.

Tloušťka: 11mm / 100ks
Struktura: Hladká přírodní
Použití: Interiér
Typ: Šetrný k přírodě
Barva: Jemná žlutá

Lesklý (0.085mm / 115g/m²)

Papír vhodný pro dokumenty a letáky ve velkých množstvích. Jde o natíraný (křídový) hladký bílý papír s jemným a velmi hladkým povrchem s leskem, což jej předurčuje pro vynikající výsledky při tisku standardních plnobarevných tiskovin.

Tloušťka: 8.5mm / 100ks
Struktura: Hladká lakovaná
Použití: Interiér
Typ: Klasický
Barva: Bílá

Matný (0.09mm / 115g/m²)

Papír vhodný pro dokumenty a letáky ve velkých množstvích. Jde o natíraný (křídový) hladký bílý papír s jemným saténovým povrchem, což ho předurčuje na vynikající výsledky při tisku. Saténový povrch, na rozdíl od lesklého, dodá tiskovinám solidní vzhled.

Tloušťka: 9mm / 100ks
Struktura: Hladká lakovaná
Použití: Interiér
Typ: Klasický
Barva: Bílá

A4 - 210mm x 297mm

Pokud si chcete vyhotovit návrh sami, stáhněte si návod nebo si stáhněte šablonu.
Rozměr grafiky se spadávkou: 215mm x 302mm a tudíž 2539 x 3567px

Jiný rozměr

Zadejte výšku, šířku a případně i ohyb, který chcete realizovat. Po zadání a uložení se Vám v kalkulačce zobrazí přesná cena.

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Jak můžete ušetrit?

Při objednávce:

0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Při objednávce nad 2000 kč s DPH máte od nás dopravu kurýrem po celé České republice zdarma!

Co je variabilní tisk?

Pod variabilním tiskem se rozumí tisk s měnícím se obsahem/daty. Například s různými jmény na jednotlivých kusech, různými čárovými kódy, číslováním a podobně.

Vhodnými příklady pro využití variabilního tisku jsou například personalizované listy/letáky s oslovením zákazníků.

Pro variabilní tisk je třeba nahrát nám celé variabilní PDF (jako vícestránkový PDF dokument). PDF s variabilními daty vám víme vygenerovat i my přesně podle vašich požadavků. Pro cenovou kalkulaci generování variabilních dat nás kontaktujte.

Co je to laminace?

Laminace je aplikování ochranné fólie (matné nebo lesklé) na vytištěnou grafiku. Grafika je tím ochráněna před poškrábáním nebo vlhkostí. Zároveň se tiskovina zpevní a také na pohled bude vypadat exkluzivnější.

Lesklá laminace

Při laminaci se nanese na papír tenká vrstva laminátu. Laminát se nanáší po tisku. Tímto způsobem laminát ochraňuje tisk, povrch a strukturu papíru před vnějšími vlivy. Laminace také zpevní tiskovinu. Při lesklé laminaci konečný produkt charakterizuje silná lesklost.

Vhodný pro:

  • Vizitky
  • Oznámení
  • Nápojové lístky a jídelníčky

Nevhodný pro:

  • Strukturované papíry
  • Papíry s nízkou gramáží

Matná laminace

Při laminaci se nanese na papír tenká vrstva laminátu. Laminát se nanáší po tisku. Tímto způsobem laminát ochraňuje tisk, povrch a strukturu papíru před vnějšími vlivy. Laminace také zpevní tiskovinu. Při matné laminaci konečný produkt charakterizuje matný odraz světla.

Vhodný pro:

  • Vizitky
  • Oznámení
  • Nápojové lístky a jídelníčky

Nevhodný pro:

  • Strukturované papíry
  • Papíry s nízkou gramáží
Kontaktujte nás na info@expressprint.cz, 255 709 433 nebo přes Online Chat
obratem Vám vyhotovíme cenovou nabídku nebo Vám zodpovíme Vaše dotazy
Možnosti dopravy
Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
100%
Profesionálové.
100%
Super skvělá komunikace s grafikem, ochota a rychlost na jedničku! Bylo mi potěšením.
100%
Doporucuji! Skvela prace grafiku,profesionalni pristup,v patek jsem objednala a v pondeli byla zasilka doma!
90%
Nejlepší společnost
80%
Jsem max. spokojená. Co jsem chtěla to mám.

Proč tisk hlavičkových papírů v Expressprint.cz?

Grafická příprava hlavičkových papírů bez příplatků

Kvalitu podkladů vám před tiskem zkontroluje náš grafik. Nemusíte mít obavy, že by se vaše hlavičkové papíry vytiskli špatně. V případě, že nemáte vlastní grafiku, naši grafici vám zdarma připraví jednoduchý návrh, nebo si můžete vybrat z připravených šablon.

Vytvoření návrhu za pár minut přes náš online editor

Nemáte hotový grafický návrh? Na vyhotovení návrhu hlavičkových papírů můžete využít náš online editor. Ušetříte si tak vaše nervy i čas.

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze, nebo obratem vyhotovíme upravené hlavičkové papíry. Garance platí při objednávce do 4000 Kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební tisk hlavičkových papírů zdarma.

Expresně do celé Evropy

Vaše hlavičkové papíry expresně vytiskneme a doručíme do kterékoliv krajiny v rámci EU. Česko, Slovensko, Maďarsko nebo Rakousko do 24 hodín. Nabízíme taky možnost individuální dohody na extrémních termínech dodání (víkendy, svátky, přes noc a pod...)

Spolehlivý kurýr při objednávce nad 2000 Kč zdarma

V rámci České republiky máte od nás při jakékoliv objednávce nad 2000 Kč kurýra zdarma. Mimo to vás čekají i velmi přívětivé ceny dopravy do celé EU.

Maximální dostupnost a vstřícnost

Jsme vám k dispozici online formou chatu, mailem nebo telefonicky. Případné reklamace řešíme rychle, bez nutnosti zaslat produkty zpět.

Tisk hlavičkových papíru šetrný k přírode

Naše produkty jsou vyráběny z dřevní celulózy pocházející z trvale udržatelných lesů. Každý hlavičkový papír tak vznikl pouze díky záměrně vysazeným stromům, bez potřeby vyklčování vzácných lesních porostů.

Bezpečný nákup a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heureka Ověřeno zákazníky. V každém momentu vnímáme zákazníka jako dlouhodobého partnera a podle toho k němu i přistupujeme.

Technické přednosti tisku hlavičkových papírů v Expressprint.cz

Možnost tisku libovolných formátů hlavičkových papírů - pro jakékoliv nestandardní požadavky nás prosím kontaktujte na info@expressprint.cz.

Tiskoviny jsou perfektně rovné - hárky papíru nejsou zvlněné, jak to bývá zvykem při tisku na běžných digitálních tiskárnách.

Ostré texty a vyborná kvalita tisku taky v odstínech šedé - vysoká kvalita tisku i u černobílých návrzích.

Krásne a odolné barvy, kvalitní papír a profesionální vzhled - hlavičkové papíry se tisknou na zařízeních, které tisknou i umělecké fotografie, fotoknihy a oznámení nejvyšší kvality.

Papír s certifikaci FSC - vyrobený z dřevní celulózy pocházející z trvale udržatelných lesů. Každý papír tak vznikl pouze díky záměrně vysazeným stromům.

Kontrola podkladů našim grafikem zabezpečí, aby se při tisku vyloučili jakékoliv problémy.

Profesionální tisk hlavičkových papírů

Hlavičkové papíry patří mezi základní firemní tiskoviny - i díky nim komunikujete s klientmi a obchodními partneri na profesionální úrovni.
Variabilita hlavičkového papíru – objevte nové možnosti využití tiskovin. Klíčovou funkci tiskovin je komunikace. My vám nabízíme nové možnosti, díky kterým plně využijete potenciál hlavičkových papírů. Ve prospěch vašeho biznisu.
Hlavičkový papír jako reklamní materiál – řekněte svým potenciálním zákazníkům nebo partnerům, jaké výhody jim přinesou vaše produkty/služby. Nebo jim právě díky této tiskovině představte aktuální nabídku.
Navíc, každý list papíru může být jiný. Postupně oboznamte své klienty nebo zaměstnance s nabízenými produkty a jednotlivými benefity. Vzdělávání a informování "na pokračování" zefektivňuje zapamatovatelnost firmy.
Hlavičkový papír jako poznámkový blok
Spojením papírů vznikne funkční pomocník pro obchodní zástupce, kteří jej využijí v rámci rokování nebo školení. Výhodou je samotný vnitřek bloku, kde můžou být umístěny potřebné schémata nebo klíčové otázky.
Jednoduše všechno důležité, na co by žádný prodejce neměl zapomenout. Nevýraznost (světlé písmo) a nenápadnost textu je záměrná – umožňuje psát poznámky na celou plochu papíru a přitom nerozptyluje pozornost klienta.