Kalkulačka ceny - Etikety na víno

Papír
Papírová fólie (vysoké rozlišení tisku)
Rozmer a ohyb
Čtverec, obdélník
Čtverec, obdélník
Jiný tvar
Tisk
Počet

Jak můžete ušetrit?

Při objednávce:

0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Při objednávce nad 2000 kč s DPH máte od nás dopravu kurýrem po celé České republice zdarma!

Finalizace
Cena s DPH
0
(0 Kč/ks)
0 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Ceny aktualizované 0

Papírová fólie (vysoké rozlišení tisku)

Lesklá bílá papírová samolepka vhodná pro interiérové využití, jako jsou např. etikety na produkty, nálepky na sešity, označovací štítky, samolepky s firemním logem atd ... Fólie a technologie tisku zaručují vysokou kvalitu, ostrost a přesnost barev výsledných samolepek. Podkladová vrstva fólie je na zadní straně naříznutá (tzv. "Splitovaná"), aby se z ní samolepky odlepovali co nejsnadněji.

Papírové samolepky nedoporučujeme do prostředí s vysokou vlhkostí (např. Na produkty skladované v chladničce). V případě, že tisk má být odolná vůči oděru, doporučujeme navíc laminaci.

Na vysekávání do různých tvarů (kromě čtverců a obdélníků) se používá laser, takže výsledné samolepky mohou být po okrajích jemně ohořelé nebo vroubkované, běžný uživatel si to však nevšimne.

Tloušťka: 0,09 mm
Struktura: Hladký lesklý papír
Použití: Interiér
Typ: Rozměr do 31x43 cm a vysoké rozlišení tisku
Barva: Bílá

Bílá plastová fólie (vysoké rozlišení tisku)

Bílá plastová samolepící fólie (polypropylenová) vhodná pro interiérové využití, jako jsou např. etikety na produkty, průmyslové a bezpečnostní značení, samolepky s firemním logem, čárové kódy atd ... V případě, že tisk má být odolný vůči oděru, doporučujeme navíc laminaci. Fólie a technologie tisku zaručují vysokou kvalitu, ostrost a přesnost barev výsledných samolepek. Podkladová vrstva fólie není na zadní straně naříznutá (tzv. "Splitovaná"), takže odlepování samolepky od podkladové vrstvy je náročnější, ale díky kvalitní fólii stačí jen trocha zručnosti pro efektivní odlepování

Plastové samolepky doporučujeme do prostředí, kde požadujete vysokou odolnost vůči vlhkosti či počasí (např. na produkty skladované v ledničce, jako jsou víno, džem, pivo).

Na vysekávání do různých tvarů (kromě čtverců a obdélníků) se používá laser, takže výsledné samolepky mohou být po okrajích jemně ohořelé nebo vroubkované, běžný uživatel si to však nevšimne.

Tloušťka: 0,06 mm
Struktura: Hladký lesklý Polypropylen
Použití: Interiér (Exteriér pouze při použití laminace)
Typ: Rozměr do 31x43 cm a vysoké rozlišení tisku
Barva: Bílá

Bílá plastová fólie (nízké rozlišení tisku)

Bílá plastová samolepka (monomerická vinylová) vysoké odolnosti vhodná pro interiérové i exteriérové využití, jako jsou např. polepy výloh, bezpečnostní značení, atd ... Fólie není vhodná pro trojrozměrné tvarování pomocí teplého vzduchu. Doporučujeme ji využívat na rovné nebo jen v jednom směru prohnuté předměty (například válec). Technologie tisku je určena pro exteriérové použití. To znamená, že tisk je vysoce odolný, ale není vhodný pro drobné texty a grafiku, jelikož při pohledu zblízka je zrnitý (viz obrázek fólie). Podkladová vrstva fólie přesahuje samolepku (viz obrázek fólie), takže odlepování samolepky od podkladové vrstvy je bezproblémové.

Tloušťka: 0,08 mm
Struktura: Hladké PVC pro lepení na ploché povrchy
Použití: Exteriér/Interiér
Typ: Libovolný rozměr a nízké rozlišení tisku
Barva: Bílá

Průhledná plastová fólie (nízké rozlišení tisku)

Průhledná plastová samolepka (monomerická vinylová) vysoké odolnosti vhodná pro interiérové i exteriérové využití, zejména na lepení na sklo (např. Otevírací hodiny). Fólie není vhodná pro trojrozměrné tvarování pomocí teplého vzduchu. Doporučujeme ji využívat na rovné nebo jen v jednom směru prohnuté předměty (například válec). Technologie tisku je určena pro exteriérové použití. To znamená, že tisk je vysoce odolný, ale není vhodný pro drobné texty a grafiku, jelikož při pohledu zblízka je zrnitý (viz obrázek fólie). Podkladová vrstva fólie přesahuje samolepku (viz obrázek fólie), takže odlepování samolepky od podkladové vrstvy je bezproblémové. Při tomto typu fólie standardně nepoužíváme při tisku bílou podkladovou barvu, proto nás v případě takového požadavku kontaktujte na info@expressprint.cz

Tloušťka: 0,08 mm
Struktura: Hladké PVC pro lepení na ploché povrchy
Použití: Exteriér/Interiér
Typ: Libovolný rozměr a nízké rozlišení tisku
Barva: Průhledná
Čtverec, obdélník
Jiný tvar

Zadejte rozměr samolepky

Zadejte výšku, šířku. Po zadání a uložení se Vám v kalkulačce zobrazí přesná cena.

Samolepky budou dodány jako jednotlivě nařezané kusy.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Jak můžete ušetrit?

Při objednávce:

0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
0 ks
0
0 Kč/ks
ušetříte 0%
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Při objednávce nad 2000 kč s DPH máte od nás dopravu kurýrem po celé České republice zdarma!

Co je variabilní tisk?

Pod variabilním tiskem se rozumí tisk s měnícím se obsahem/daty. Například s různými jmény na jednotlivých kusech, různými čárovými kódy, číslováním a podobně.

Vhodnými příklady pro využití variabilního tisku jsou například personalizované listy/letáky s oslovením zákazníků.

Pro variabilní tisk je třeba nahrát nám celé variabilní PDF (jako vícestránkový PDF dokument). PDF s variabilními daty vám víme vygenerovat i my přesně podle vašich požadavků. Pro cenovou kalkulaci generování variabilních dat nás kontaktujte.

Co je to laminace?

Laminace je aplikování ochranné fólie (matné nebo lesklé) na vytištěnou grafiku. Grafika je tím ochráněna před poškrábáním nebo vlhkostí. Zároveň se tiskovina zpevní a také na pohled bude vypadat exkluzivnější.

Lesklá laminace

Při laminaci se nanese na papír tenká vrstva laminátu. Laminát se nanáší po tisku. Tímto způsobem laminát ochraňuje tisk, povrch a strukturu papíru před vnějšími vlivy. Laminace také zpevní tiskovinu. Při lesklé laminaci konečný produkt charakterizuje silná lesklost.

Vhodný pro:

 • Vizitky
 • Oznámení
 • Nápojové lístky a jídelníčky

Nevhodný pro:

 • Strukturované papíry
 • Papíry s nízkou gramáží

Matná laminace

Při laminaci se nanese na papír tenká vrstva laminátu. Laminát se nanáší po tisku. Tímto způsobem laminát ochraňuje tisk, povrch a strukturu papíru před vnějšími vlivy. Laminace také zpevní tiskovinu. Při matné laminaci konečný produkt charakterizuje matný odraz světla.

Vhodný pro:

 • Vizitky
 • Oznámení
 • Nápojové lístky a jídelníčky

Nevhodný pro:

 • Strukturované papíry
 • Papíry s nízkou gramáží
Kontaktujte nás na info@expressprint.cz, 255 709 433 nebo přes Online Chat
obratem Vám vyhotovíme cenovou nabídku nebo Vám zodpovíme Vaše dotazy
Možnosti dopravy

Vyberte způsob tvorby návrhu

NÁVRH OD NAŠEHO GRAFIKA
Zdarma připravíme grafický návrh dle vašich požadavků.
HOTOVÝ NÁVRH
Nahrajte hotový grafický návrh, my ho zkontrolujeme a vytiskneme.
Online editor
Vyberte si návrh z naší galerie a přizpůsobte si jej podle Vašich představ.

Jedinečný dárek

Vlastní etiketou vylepšená vínna láhev nebo láhev jiného alkoholu je skvělý způsob jak potěšit vaše blízké, přátelé nebo obchodních partnery při jakékoliv příležitosti. Vyberte si z naší galerie hotových návrhů a přizpůsobte si jej podle Vašich představ.

Libovolný výsek nebo tvar etikety

Etikety na vaše svatební vínko nebo destilát vám umíme laserem vyřezat do jakýhokoliv tvaru od čtverce až po složité grafické výřezy. Limitem je pouze vaše fantazie a rozpočet :) Dejte vašim svatebním hostům krásnou vzpomínku na váš jedinečný den.

Různé druhy materiálů

Potisk realizujeme na bílou plastovou, průhlednou plastovou a papírovou folii. Díky tomu si můžete vybrat mezi odolností a cenou a zároveň docílit libovolný grafický efekt. Pro podrobní informace o jednotlivých druzích folií si vyberte konkrétní materiál v kalkulačce ceny.
Chcete vidět ukázky papírů a kvality tisku?
Získejte vzorník a ukázky tisku (3D, laser a jiné) zdarma
Chci vzorky zdarma
Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
100%
Profesionálové.
100%
Super skvělá komunikace s grafikem, ochota a rychlost na jedničku! Bylo mi potěšením.
100%
Doporucuji! Skvela prace grafiku,profesionalni pristup,v patek jsem objednala a v pondeli byla zasilka doma!
90%
Nejlepší společnost
80%
Jsem max. spokojená. Co jsem chtěla to mám.

Proč etikety od Expressprint?

Garance spokojenosti

Vrátime vám peníze v případě nespokojenosti. Garance vrácení peněz platí na všechny druhy svatebních produktů do 4000 kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou vám vyhotovíme zkušební tisk zdarma.

Kvalitní papíry a tisk

Vytištěné produkty od nás mají živé barvy ve fotografické kvalitě a zcela přesnou barevní shodu podle ISO 12647-2:2013. Vaše oznámení se vyrábějí na zařízeních, které tisknou i umělecké fotografie, fotoknihy a oznámení nejvyšší kvality.

Rychlé doručení

Vytištěné produkty dodáme na druhý pracovní den od objednání a to bez jakýchkoli príplatků za rychlost.

Maximální dostupnost

Jsme Vám k dispozici online formou chatu, telefonicky nebo mailem. Případné reklamace řešíme do tří dnů bez nutnosti zasílat produkty zpět.

Výjimečný dárek – láhev s originální etiketou

Pokud se blíží nějaká slavnostní událost a chcete, aby váš dárek byl nepřehlédnutelný a zároveň nezapomenutelný, zvolte si tento atraktivní produkt – etiketu na víno. Navrhneme pro vás jedinečný design etikety v závislosti na typu láhve a individuálních požadavků zadarmo.
Náš tip: Vytvořit etikety na láhev si můžete i úplně sami z pohodlí domova, a to díky našemu praktickému on-line editoru.
Grafické provedení etikety:
 • Motiv etikety se liší podle typu příležitosti, ke které chcete láhev věnovat
 • Zvolit si můžete z desítek předdefinovaných šablon
 • Na výběr 2 druhy lepící folie na láhev – průsvitná a bílá
Etikety na svatební víno
Vlastní etiketou vylepšená láhev vína nebo jiného alkoholu je vhodným darem pro blízké či přátele. Stejně však i pro obchodní partnery, kterým prokážete svou přízeň opravdu originálně.
Na druhej strane je možné využiť etikety na svadobné víno, čím dotvoríte a umocníte dokonalú svadobnú atmosféru. Na etiketách sa zvyčajne nachádzajú mená mladomanželov a termín svadobného dňa.
Objednávka je rýchla, intuitívna a doručená do 48 hodín v rámci celého Slovenska.