Expressprint.cz
Můj účet
Košík
Přihlásit
Registrace

Tisk manuálů, Návodů

  • Buďte LEAN a tisknite manuály Just in Time!
  • Tisk od 1ks a vyhotovení do 24 hodin.
  • Objednání jedním klikem přes Zákaznické konto

Kalkulačka ceny

content Obálka
content Obsah
(0 Stran = 0 Listů)
Cena s DPH: 0,00 Kč (0,00Kč ks)

Kontaktujte nás na

info@expressprint.cz, 255 709 433 nebo přes Online Chat
Obratem Vám vyhotovíme cenovou nabídku na jakýkoliv druh dokumentu,
zpracujeme Vaši objednávku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

Tiskněte manuály Just in Time! Ušetřete na tisku, skladování, zásobách i objednávání

Tisk do 24 hodin a dodání do CZ, SK, AT nebo HU

Vysoká kapacita tisku až 500 000 A4 stran za den, automatizovaná výroba a rychlé distribuční kanály nám umožňují dodat Vám včas potřebné množství manuálů kdekoliv potřebujete.

Tisk od 1 kusu

Nemusíte tisknout najednou velké množství manuálů a následně je skladovat a riskovat, že jejich možná ani nespotřebujete. Dáme Vám výhodnou cenu již od 1 kusu a jednoduchý a rychlý způsob jak manuály objednávat přes Váš Zákaznický účet. Objednávejte jen tolik kusů manuálů, kolik opravdu potřebujete - Just in Time!

Fotografická kvalita barevného i černobílého tisku

Krásné a trvanlivé barvy, kvalitní papír a profesionální vzhled - parametry, které posunou vaše příručky na vyšší level. Vaše manuály se tisknou na zařízeních, které tisknou i umělecké fotografie, fotoknihy a oznámení nejvyšší kvality.

Databáze Vašich manuálů - objednávka jedním klikem!

Vytvoříme Vám databázi Vašich manuálů a Vy si budete moci pohodlně doobjednat jedním klikem - odkudkoliv/kamkoliv. Není nutné opět posílat podklady nebo zadávat parametry tisku!

Kontrola podkladů naším grafikem - pokud jste náhodou zapomněli přidat spád, zjistíme to a kontaktujeme Vás, případně opravíme.

Kvalitní jednostranná a oboustranný tisk na digitálním ofsetu - živé barvy a úplná barevná shoda podle ISO 12647-2: 2013.

Ostré texty a výborná kvalita tisku i v odstínech šedé - vysoká kvalita tisku i u černobílých manuálů.

Papír s certifikací FSC - vyrobený z dřevní celulózy pocházející z udržitelných lesů. Každý papír tak vznikl jen díky záměrně vysazeným stromům, bez nutnosti klučení vzácných lesních porostů.

Krásné a trvanlivé barvy, kvalitní papír a profesionální vzhled - Vaše dokumenty se tisknou na zařízeních, které tisknou i umělecké fotografie, fotoknihy a oznámení nejvyšší kvality.

Různé druhy vazeb (Kroužková vazba, V1, V2, falcování a jiné...) - poradíme Vám tu nejvhodnější. Přehled všech vazeb najdete zde.

Možnost tisku libovolných formátů - pro rozměr, který standardně nenabízíme, nás prosím kontaktujte na info@expressprint.cz.

Bezkonkurenční cena černobílého tisku - tisk již za 0,50Kč za stranu A4.

Nízké náklady na tisk pouze jedné barvy - možnost tisknout přímé barvy PANTONE - pokud Vaše tiskovina obsahuje pouze 1-3 barvy, nemusíte platit za plnobarevný tisk.

 

Způsoby platby

Standardní způsoby
Převod
Převod
Faktura
Faktura
Dobírka
Dobírka
Internet banking
Způsoby platby Platební karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Způsoby doručení

Do 24 hodin
Do 24 hodin
od objednání
Overnight Česko

GLS

Naši klienti v Česku

Naši klienti v Česku