Expressprint.cz
Můj účet
Košík
Přihlásit
Registrace

Poznámkové bloky

  • Tisk již od 1 kusu
  • Různé druhy vazeb
  • Garance spokojenosti (Vrátíme Vám peníze)

Kalkulačka ceny

content Obálka
content Obsah
(0 Stran = 0 Listů)
Cena s DPH: 0,00 Kč (0,00Kč ks)

Kontaktujte nás na

info@expressprint.cz, 255 709 433 nebo přes Online Chat
Obratem Vám vyhotovíme cenovou nabídku na jakýkoliv druh dokumentu,
zpracujeme Vaši objednávku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

Proč tisknout poznámkové bloky v ExpressPrint.cz?

Tisk do 24 hodin z pohodlí kanceláře nebo domu

Tisk i expedování zboží děláme ještě v den objednání. Takto Vám umíme doručit poznámkové bloky již následující pracovní den. Umožňuje nám to vysoká kapacita barevného tisku až 250 000 A4 stran za den a při černobílém tisku až 500 000 A4 stran za den.

Tisk od 1 kusu. I poznámkové bloky!

Možnost tisknout i malé náklady při fixní ceně za kus. Objednávejte jen tolik kusů, kolik opravdu potřebujete. Další dodávku Vám vyhotovíme Just in Time! Domluvte si s námi jednotkové ceny za poznámkové bloky.

Garance spokojenosti

Kvalitu podkladů pro Vás před tiskem zkontroluje náš grafik. Pokud byste náhodou s dodanými poznámkovými bloky nebyli spokojeni, vrátíme Vám peníze. Garance spokojenosti se vztahuje na všechny objednávky dokumentů do 4000Kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou Vám rádi vyhotovíme nátisk.

Databáze Vašich tiskovin - objednávka jedním klikem!

U nás máte k dispozici databázi Vašich návrhů a můžete si pohodlně objednat tiskoviny jedním klikem v Zákaznickém účtu. V jedné objednávce můžete mít vizitky, v jiné poznámkové bloky.

Kontrola podkladů naším grafikem - Vaše podklady zkontrolujeme zdarma a pomůžeme s úpravami, aby byl výsledek bezchybný.

Kvalitní jednostranná a oboustranný tisk na digitálním ofsetu - živé barvy a úplná barevná shoda podle ISO 12647-2: 2013.

Papír s certifikací FSC - vyrobený z dřevní celulózy pocházející z udržitelných lesů. Každý papír tak vznikl jen díky záměrně vysazeným stromům, bez nutnosti klučení vzácných lesních porostů.

Různé druhy finalizace - lepené bloky, případně bloky s drátěnou vazbou. Přehled všech vazeb najdete zde.

Možnost tisku libovolných formátů - pro rozměr, který standardně nenabízíme, nás prosím kontaktujte na info@expressprint.cz.

Nízké náklady na tisk pouze jedné barvy - možnost tisknout přímé barvy PANTONE - pokud Vaše tiskovina obsahuje pouze 1-3 barvy, nemusíte platit za plnobarevný tisk.

 

Způsoby platby

Standardní způsoby
Převod
Převod
Faktura
Faktura
Dobírka
Dobírka
Internet banking
Způsoby platby Platební karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Způsoby doručení

Do 24 hodin
Do 24 hodin
od objednání
Overnight Česko

GLS

Naši klienti v Česku

Naši klienti v Česku