Výhody Expressprint

Důvěřuje nám přes 86164 zákazníků - velké nebo malé firmy,
ale i jednotlivci. Prohlédněte si, proč se vyplatí tisknout v Expressprint.cz.

Grafika bez starostí

Náš grafik zdarma

Náš grafik vám v rámci objednávky vyhotoví jednoduchý návrh zdarma nebo pomůže připravit vaši grafiku pro tisk (např. překreslí starou vizitku).

Online grafický editor

Abyste si jednoduše navrhli vizitku, nebo oznámení, nepotřebujete grafický program. Můžete využít náš online editor. Ušetříte si čas a zároveň máte k dispozici množství předpřipravených šablon.

Zkontrolujeme vaši grafiku

Nemusíte mít obavy, zda jste návrh připravili správně. Před tiskem ho zkontrolujeme a případné nedostatky zdarma opravíme. Úpravy odsouhlasíte a jde sa tisknout.

Dotisk jedním klikem!

Po vytvoření první objednávky získáte přístup do vašeho zákazníckeho účtu. Tady naleznete databázi vašich návrhů s možností editovat je a opětovně objednat.
Objednávání vizitek pro celou firmu proto zvládnete snadno a rychle.

Kreativní grafika na počkání

Máte zájem o náročnější grafické práce (např. překřeslení loga, tvorba složitějšího letáku, příprava knihy nebo časopisu)? Naši grafici jsou vám k dispozici za atraktivní cenu 510 Kč s DPH/hodinu prací. Rozsah prací schválíte předem, tedy přesně víte co a za jakou cenu dostanete.

Expresní dodání

Dodání do 24 hodin v ČR

Objednávku expresně vytiskneme a doručíme do kterékoliv země v rámci EU (cenník prepravy). Česko, Slovensko, Maďarsko nebo Rakousko do 24 hodin a v Bratislavě i do 3 hod.

Kurýr při objednávce nad 2000kč zdarma!

Nabízíme taky možnost individuální domluvy na extrémnich termínech dodání (víkendy, svátky, přes noc a pod...).

efekty tisku

O 200% až 1500% vyšší návratnost z reklamy s variabilním tiskem

Dosáhněte pomocí personalizovaného / variabilního tisku mnohem efektívnější oslovení svých zákazníků!
Představte si, že si vytisknete 100 ks vizitek a na každé bude jiný produkt z vaší nabídky, nebo jiný benefit vaší firmy.

Jednoduchý a bezpečný nákup

Chat, Email, Telefon

Jsme vám k dispozici každý pracovní deň v čase 8:00-18:00. Případné reklamace řešíme pohotově za 1-3 dny bez nutnosti zasílat produkty zpět.

Komfortní placení

Máte možnost platit online, prostřednictvím CardPay, dobírkou pri převzetí. Věrným zákazníkům, státním institucím a nadnárodním společnostem nabízíme i platbu na fakturu.

Bezpečnosť a spokojenost nadevše

Jsme držiteli certifikace SAEC Bezpečný nákup a Heureka - Ověřeno zákazníky. V každém momentě vás vnímáme jako dlouhodobého partnera a podle toho k vám i přistupujeme.
Expressprint.cz
500 recenzí za poslední 3 měsíce
100%
Rychlá domluva a doručení . Kvalita vizitek v pořádku . Doporučuji
100%
S obchodem mám výbornou zkušenost. Naše vizitky byly nestandardní a firma vše výborně zvládla. Oceňuji také vynikající komunikaci.
100%
Vše je srozumitelné, jasné a rychlé.
100%
Po té co jsem online objednal a zaslal "návrh" a jelikož nemám grafický um bylo to prostě příšerné. Objednávku jsem dělal v sobotu ráno. Ještě téhož dne mě kontaktoval ExpressPrint grafik. Velice otevřené a příjemné jednání snažil se jakkoliv pomoct. Popsal jsem mu do emailu jak bych si to představoval a druhý den ráno už byl návrh připraven na schválení do tisku. Když jsem porovnal to co jsem tam zaslal a jak to grafik upravil ..... no za mě veliká spokojenost. Pak stačilo dát schválit a ještě ten den to bylo odesláno a druhý den jsem to měl doma krásně zabalené a hotové. Určitě využiji i příště. A chtělo by to více takových společností s tímto přístupem.
80%
jsem spokojená

Garance spokojenosti

V případě nespokojenosti s kvalitou tisku vám vrátíme peníze, nebo obratem zhotovíme upravené tiskoviny.
Garance platí na všechny druhy tiskovin do 3500 kč s DPH.
Při objednávkách s vyšší hodnotou vám rádi vyhotovíme zkušební tisk zdarma, abyste si předem ověřili kvalitu.

Kvalitní zpracování

Ofsetová kvalita od 1 kusu

Vaše materiály tiskneme na tiskárnach HP Indigo. Fotografická kvalita tisku okouzlí nejen při obrázcích ale oceníte i ostrost textů a kvalitu černobílého tisku.

Zářivé barvy a provtřídní kvalita

Tiskoviny od nás mají živé barvy ve fotografické kvalitě a zcela přesnou barevní shodu podle ISO 12647-2:2013.

FSC certifikace = ochrana lesů

Naše tiskoviny jsou vyráběné z dřevěné celulózy pocházející z trvale udržitelných lesů.