Fungujeme pro vás i nadále v pracovní dny 7:00 - 20:00 online i telefonicky bez omezení.

Sponzoring

Společnost ExpressPrint svými službami podporuje projekty různých rozměrů, které přispívají v jakýkoliv podobě k dobré věci. Naším cílem je aktívně spolupracovat a být nápomocný pro rozličné neziskové organizace, nadace anebo občanské sdružení, jako podporovat vzdělávací, sportovní, kulturní (hudebné festivaly, výstavy,...), umělecké a jiné podujetí a akce.

ExpressPrint sponzoring

Poskytovaný sponzoring zahrňuje všechny polygrafické služby – tisk propagačných a reklamných materiálů (vizitky, letáky, bulletiny,...), jako i spolupráci při tvorbě grafických návrhů na spomínané dokumenty. Součástí sponzoringu může být taky vytvoření specifických výlepů (napr. na billboardy) anebo potisků (tričká).

Sponzoring - způsob, jak se zviditelnit a ušetřit

Kvalitní propagační materiály vás budú reprezentovať na ty najvyšší úrovni. Dokážou zaujat a postarat se o to, že nezůstanou nepovšimnuté – to vám zaručeně přinese úspěch. Jestli v podobě získání nových klientů, dobrovolníků anebo dalšího sponzoringu.

Navyše, vám sponzoring od ExpressPrint přokazatelně sníží náklady na tisk uvedených materiálů. V rámci spolupráce získáte tyhle služby jen za cenu variabilných nákladů.
Můžete tak ušetřit 30% až 50% z ceny - výměnou za reklamu.

Ozvěte sa nám, rádi Vás podpoříme.

Formy sponzoringu

  • jednorázový a pravidelný sponzoring
  • dlouhodobé poskytování komplet tiskacích služeb za ekonomicky nadstandardně výhodných podmínek
  • vytvoření návrhů a tisk propagačných nebo reklamných materiálů
  • tisk vizitiek, hlavičkových papírů a různých tiskovin pro jakékoliv účely spojené s činností, která je předmětem vzájemné dohody při sponzoringu