Expressprint.cz
Můj účet
Košík
Přihlásit
Registrace

Přístupnost

Úvod / Přístupnost
Tisk

1. Obsah web stránky www.ExpressPrint.cz je chráněný autorským právem společnosti Projects, s. r. o.. Bez předchozího souhlasu je možné využívat jej jen na nekomerční a osobní účely. Podmínky platí pro všechny uživatele, pokud není písemně uvedeno jinak. Jakákoliv neoprávněná veřejná distribuce bude předmětem šetření a v případě prokazatelného porušení autorských práv podnikne společnost Projects, s. r. o., která je provozovatelem webu www.ExpressPrint.cz, potřebné právní kroky.
Obsah stránky je majetkem společnosti Projects, s. r. o. nebo je zveřejněný s předchozím souhlasem vlastníka/ vlastníků předmětného obsahu.

2. Společnost Projects, s. r. o. vynakládá maximální úsilí na udržení aktuálních a pravdivých informácí na web stránce. Za případné chyby a opomenutí na web stránce nenese žádnou odpovědnost. Změny obsahu a cenové nabídky jsou vyhrazeny!

3. Uživatel předmětné web stránky www.ExpressPrint.cz souhlasí s podmínkami jejího úžívání. Majitelé ani zaměstnanci společnosti Projects, s. r. o. nenesou žádnou odpovědnost za případné vzniklé škody související s prohlížením a používáním web stránky.
Projects, s. r. o. se distancuje od jakýchkoliv technických škod způsobených používáním uvedené web stránky.

4. Pro plnou funkčnost stránek je potřeba mít naistalovanou v internetovém prohlížeči technologii Flash, povolený JavaScript a cookies.

5. Společnost Projects, s. r. o. se zavazuje chránit osobní údaje klientů, žadatelů o zaměstnání, jako i registrovaných uživatelů web stránky, podle interně přijatých předpisů a ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

Způsoby platby

Standardní způsoby
Převod
Převod
Faktura
Faktura
Dobírka
Dobírka
Internet banking
Způsoby platby Platební karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Způsoby doručení

Do 24 hodin
Do 24 hodin
od objednání
Overnight Česko

GLS

Naši klienti v Česku

Naši klienti v Česku