Expressprint.cz
Můj účet
Košík
Přihlásit
Registrace

Sponzoring

Úvod / Sponzoring
Tisk

Společnost ExpressPrint svými službami podporuje projekty různých rozměrů, které přispívají v jakýkoliv podobě k dobré věci. Naším cílem je aktívně spolupracovat a být nápomocný pro rozličné neziskové organizace, nadace anebo občanské sdružení, jako podporovat vzdělávací, sportovní, kulturní (hudebné festivaly, výstavy,...), umělecké a jiné podujetí a akce.

ExpressPrint sponzoring

Poskytovaný sponzoring zahrňuje všechny polygrafické služby – tisk propagačných a reklamných materiálů (vizitky, letáky, bulletiny,...), jako i spolupráci při tvorbě grafických návrhů na spomínané dokumenty. Součástí sponzoringu může být taky vytvoření specifických výlepů (napr. na billboardy) anebo potisků (tričká).

Sponzoring - způsob, jak se zviditelnit a ušetřit

Kvalitní propagační materiály vás budú reprezentovať na ty najvyšší úrovni. Dokážou zaujat a postarat se o to, že nezůstanou nepovšimnuté – to vám zaručeně přinese úspěch. Jestli v podobě získání nových klientů, dobrovolníků anebo dalšího sponzoringu.

Navyše, vám sponzoring od ExpressPrint přokazatelně sníží náklady na tisk uvedených materiálů. V rámci spolupráce získáte tyhle služby jen za cenu variabilných nákladů.
Můžete tak ušetřit 30% až 50% z ceny - výměnou za reklamu.

Ozvěte sa nám, rádi Vás podpoříme.

Formy sponzoringu

  • jednorázový a pravidelný sponzoring
  • dlouhodobé poskytování komplet tiskacích služeb za ekonomicky nadstandardně výhodných podmínek
  • vytvoření návrhů a tisk propagačných nebo reklamných materiálů
  • tisk vizitiek, hlavičkových papírů a různých tiskovin pro jakékoliv účely spojené s činností, která je předmětem vzájemné dohody při sponzoringu

 

Způsoby platby

Standardní způsoby
Převod
Převod
Faktura
Faktura
Dobírka
Dobírka
Internet banking
Způsoby platby Platební karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Způsoby doručení

Do 24 hodin
Do 24 hodin
od objednání
Overnight Česko

GLS

Naši klienti v Česku

Naši klienti v Česku