Expressprint.cz
Můj účet
Košík
Přihlásit
Registrace

Brožury, Katalogy, Časopisy

  • Flexibilní tisk již od 1ks
  • Živé barvy a fotografická kvalita
  • Kontrola/Příprava podkladů našim grafikem

Kalkulačka ceny

content Obálka
content Obsah
(0 Stran = 0 Listů)
Cena s DPH: 0,00 Kč (0,00Kč ks)

Kontaktujte nás na

info@expressprint.cz, 255 709 433 nebo přes Online Chat
Obratem Vám vyhotovíme cenovou nabídku na jakýkoliv druh dokumentu,
zpracujeme Vaši objednávku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

Proč tisknout brožury, katalogy a časopisy v ExpressPrint.cz?

Tisk do 24 hodin z pohodlí kanceláře nebo domu

Tisk i expedování zboží děláme ještě v den objednání. Takto Vám umíme doručit Vaše brožury, katalogy nebo časopisy již následující pracovní den kdekoli v rámci CZ, SK, HU a AT. Umožňuje nám to vysoká kapacita až 500 000 A4 stran za den.

Tisk od 1 kusu!

Možnost tisknout i málo kusů brožur, katalogů nebo časopisů  při fixní ceně za kus. Objednávejte jen tolik kusů, kolik opravdu potřebujete. Další dodávku Vám vyhotovíme Just in Time!

Garance spokojenosti

Kvalitu podkladů pro Vás před tiskem zkontroluje náš grafik. Nemusíte se proto obávat, že by se Vaše brožury vytlačili špatně. Pokud byste náhodou s dodanými tiskovinami nebyli spokojeni, vrátíme Vám peníze. Garance spokojenosti se vztahuje na všechny objednávky brožur, katalogů nebo časopisů do 4000Kč. Při objednávkách s vyšší hodnotou Vám rádi vyhotovíme nátisk.

Databáze Vašich tiskovin - objednávka jedním klikem!

Vytvoříme Vám databázi Vašich objednávek a Vy si budete moci pohodlně doobjednat tiskoviny jedním klikem přes Zákaznický účet . Ať už se jedná o katalogy, vizitky nebo plakáty.

Kontrola podkladů naším grafikem - Vaše podklady zkontrolujeme zdarma  a pomůžeme s úpravami, aby byl výsledek bezchybný.

Kvalitní tisk na digitálním ofsetu - Brožury, katalogy nebo časopisy od nás mají živé barvy ve fotografické kvalitě a úplnou barevnou shoda podle ISO 12647-2: 2013.

Krásné a trvanlivé barvy, kvalitní papír a profesionální vzhled - Vaše dokumenty se tisknou na zařízeních, které tisknou i umělecké fotografie, fotoknihy a oznámení nejvyšší kvality.

Ostré texty a výborná kvalita tisku i v odstínech šedé - vysoká kvalita tisku i u černobílých fotek.

Papír s certifikací FSC - vyrobený z dřevní celulózy pocházející z udržitelných lesů. Každý papír tak vznikl jen díky záměrně vysazeným stromům, bez nutnosti klučení vzácných lesních porostů.

Různé druhy finalizace - poradíme a svážeme Vaše brožury, katalogy nebo časopisy do nejvhodnější vazby. Přehled všech vazeb najdete zde.

Možnost tisku libovolných formátů - pro rozměr, který standardně nenabízíme, nás prosím kontaktujte na info@expressprint.cz.

Vkládání reklamy - možnost vkládání reklamních materiálů do brožur, katalogů nebo časopisů na přesně určené strany.

Tiskoviny jsou perfektně rovné - archy papíru jsou rovné a nejsou zvlněné, jak to bývá zvykem při tisku na běžných digitálních tiskárnách.

Bezkonkurenční cena černobílého tisku - tisk již za 0,50Kč za stranu A4.

 

Způsoby platby

Standardní způsoby
Převod
Převod
Faktura
Faktura
Dobírka
Dobírka
Internet banking
Způsoby platby Platební karty
PayPal, Visa, MasterCard, American Express

Způsoby doručení

Do 24 hodin
Do 24 hodin
od objednání
Overnight Česko

GLS

Naši klienti v Česku

Naši klienti v Česku